מטפלים סיעודיים

הכנסת מטפל סיעודי לחייו של הקשיש, שילווה אותו במהלך היום יכולה להקל ולעזור לו מאוד.

יש לבחור בצורה קפדנית ביותר את המטפל המתאים ביותר למטופל כך שיעזור ויקל על התנהלות חייו, יעזור לו בביצוע מטלות יומיומיות, ייצור שינוי לדרך נעימה ולשקט נפשי למשפחה.

הטיפול בקשיש מורכב יותר מאשר הטיפול באדם צעיר מאחר ולקשיש יכולות להיות מחלות כרוניות ומחלות בעלות סיבוכים שונים המצריכות מתן תרופות. הקשיש עלול לסבול מקשיי ראייה, שמיעה ועוד, כל אלו פוגמים ביכולות חייו להתנהל ביעילות בחיי היום יום.

כאשר פונים לחברת סיעוד יש לערב את הקשיש בפרטים ולהגיע עם רשימה מפורטת של צרכי המטופל בכדי להתאים בצורה מלאה מטפל למטופל.

כאשר בודקים התאמה בין מטפל למטופל יש לקחת בחשבון את הההתאמה הבסיסית וכן לשים דגש על הגיל והניסיון של המטפל כדי לוודא שיוכל לטפל בקשיש בצורה המיטבית והנכונה ביותר.

בתחום זה יש נטייה להתאים מטפל גבר ולא מטפלת אישה מאחר וישנם קשישים אשר קשה להם ללכת או משתמשים בכיסא גלגלים. על כן, נדרש כוח פיזי להרים את המטופל וכך ניתנת תמיכה פיזית רבה.

אם נוצר לכם קושי בהתמודדות עם פעילות יומיומיות בחייכם, מתקשים וזקוקים לעזרה החל מהלבשה, ניקיון ורחצה ועד לליווי רפואי, אתם לא צריכים לעבור את זה לבד.

בחירת חברת סיעוד שתתאים לכם את המטפל הנכון תוכל להביא לשיפור משמעותי באיכות החיים.

השירותים שלנו מתבססים על אמינות, שירותיות, סטנדרט עבודה גבוה ויחס אישי לכל מטופל.

יחס אישי וצמוד לכל מטופל קשר רציף והדוק עם המטופלים ביקורי בית בתדירות גבוהה מעל 25 שנים בתחום הסיעוד שירות אישי ויחס מכבד